Contact

Contact landelijk autismenetwerk

Neem contact op met één van de regionale coördinatoren.

Bij voorkeur de coördinator uit jouw regio.

Provincie
Naam
e-mail
Naam regionaal netwerk
Drenthe Roelie Veldhuis r.veldhuis@meedrenthe.nl Autisme Expertise Netwerk Drenthe
Flevoland Bert van Eekeren b.vaneekeren@meeijsseloevers.nl Regionaal netwerk Flevoland
Friesland Matthijs van der Monde info@autismenetwerkfriesland.nl Convenant autisme Friesland
Gelderland (Noord) Donate van Rijswijk d.vanrijswijk@meeveluwe.nl Samenwerkingsverband Autisme Gelderland (Apeldoorn, Ede Harderwijk)
Gelderland (Oost) Donate van Rijswijk d.vanrijswijk@meeveluwe.nl Samenwerkingsverband Autisme Gelderland (Oost)
Gelderland (Zuid) Margareth de Boer m.deboer@meegeldersepoort.nl Samenwerkingsverband Autisme Gelderland (Arnhem, Nijmegen, Tiel)
Groningen Roelie Veldhuis r.veldhuis@autismegroningen.nl  Autismenetwerk Groningen
Limburg – Zuid-Limburg Elle Herfs e.herfs@meezuidlimburg.nl Autisme Netwerk Zuid-Limburg
Limburg – Noord geen netwerk Neem contact op met Zuid-Limburg of NB Zuidoost
NB – West Sandra Kok s.kok@meewestbrabant.nl Autismenetwerk Westbrabrant (Breda, Bergen op Zoom/Roosendaal) en Midden Brabant i.o.
NB – Midden en Zuidoost Ilonka van der Sommen info@svazob.nl Samenwerkingsverband Autisme Zuid-oost Brabant (Eindhoven) en Midden Brabant i.o.
NH – Amsterdam Laura van Zwieten info@autisme-amsterdam.nl Expertisenetwerk Autisme Amsterdam
NH – Gooi en Vecht Martha Boer mboer@mee-ugv.nl  Netwerk Autisme Gooi en Vechtstreek (NAGV)
NH – KAM Astrid Lemmers astridlemmers@kenterjeugdhulp.nl Convenant Kennemerland Amstelland Meerlanden
NH – Noord Tabitha van den Berg autismenetwerknhn@gmail.com Netwerk Noord Holland Noord
NH – Zaanstreek en Waterland Linda Rollenberg autismenetwerkzw@gmail.com Convenant Zaanstreek-Waterland
Overijssel Angela Thissen a.thissen@autismehulpverlening.nl Autisme Kennisnetwerk Overijssel
Utrecht Martha Boer mboer@mee-ugv.nl  Netwerk Autisme Utrecht
Zeeland geen netwerk. Neem contact op met ZHZ of NB West
Zuid-Holland Noord en Midden Wilma van Galen W.vanGalen@voorzet.nl Regionaal Intersectoraal Autismenetwerk Midden Holland (Delft, Den Haag, Leiden, Gouda)
Zuid-Holland Zuid Nel Hofman nel.hofman@autismenetwerkzhz.nl Autismenetwerk Zuid-Holland Zuid (Rotterdam, ZHE, AV en Drechtsteden)